Finans Yönetimi

CFO Finansal Hizmetler A.Ş.

1. Finans Yönetimi

Uzun yıllara dayanan bankacılık deneyimi sonrasında, 400’den fazla firmaya yönelik vermiş olduğumuz finansal hizmetler ile geliştirdiğimiz ve teyit ettiğimiz teknik ve yöntemlerle, firmalarımızın finans yönetimine talibiz.

2. Finans Yönetimi'nde neden CFO Finansal Hizmetler A.Ş.?

  • Geleceği firmalarımızla beraber planlıyoruz. Firmalarımıza, bankacılıkta önemli deneyimlere sahip direktörlerimiz, koordinatörlerimiz, analistlerimiz ve mali müşavirlerimizden oluşan en az 4 kişilik bir ekiple hizmet vermekteyiz.
  • 400’den fazla firmada deneyimlediğimiz ve doğruladığımız “Nakit Akışı Simülasyon Modülü” yanı sıra diğer modüllerimizle hizmet vermekteyiz.
  • “Finansal Yeniden Yapılandırma” (FYY) mevzuatı kapsamında, finans kuruluşları tarafından görevlendirilen “Uzman Kuruluş” statüsündeyiz. Bir tarafta, geleceği birlikte planladığımız firmalarımızın, diğer tarafta finans kuruluşlarının güvenini kazanmış olmak, hedeflerimizi daha yükseğe taşımak adına bizleri teşvik etmektedir.
  • Firmalarımızın geleceğini birlikte planlarken, yönetim kurulu, mali müşavirler, finans ekipleri, pazarlama, satış ve satın alma kadroları, üretim ekipleri ile eş güdüme ve ahenkli çalışmaya önem vermekteyiz. Oyunu birlikte planlıyor ve birlikte yönetiyoruz.
  • Firmalar için istihdam edilmesi zor ve maliyetli olan; tecrübesi kanıtlanmış, yöntemi belli ve teknik araçları hazır bir ekip ile hizmet vermekteyiz.
  • Finans alanında her türlü mevzuatı ve gelişmeyi yakından takip eden, hizmet verdiği firmalarda, hızlı  aksiyon alabilen dinamik bir ekibiz.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz