Ekibimiz

Kurucu Ortak

Özgür Saygı

1972 doğumlu olan Özgür Saygı, 1990 yılı TED Ankara Koleji ve 1996 yılı A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü mezunudur. Bankacılığa, 1998 yılında Pamukbank T.A.Ş. Ankara Firma Değerlendirme ve Piyasa
Araştırma Servisinde (FİDPAS) mali analist olarak başlamıştır. Dışbank ve Fortisbank’ta Mali Tahlil ve Kredi Tahsis Yöneticiliklerinde bulunmuştur. Fortisbank’ta Ankara Etimesgut Şubesi Müdürlüğü ve Ankara Ostim Şubesi Müdürlüğü görevlerini icra etmiştir. ING Bank Ankara Bölge Ticari Pazarlama Müdürü olarak görev yapmış ve son olarak 2012 yıl başında Ankara Turan Güneş Ticari Şube Müdürü iken ayrılarak, finansal hizmetler veren Özgür Saygı Danışmanlık - Rehberlik - Eğitim firmasını kurmuştur. 8 yılda edindiği deneyim ve birikimi, kurucu ortağı olduğu CFO Finansal Hizmetler A.Ş.’ye aktarmıştır. Çalıştığı bankalarda, mali tahlil eğitmeni olarak görev almış, kredi rating modelleri ve yöntem ve uygulamaları üzerinde çalışmalarda bulunmuştur. Koçluk sertifikası sahibidir.
Kurucu Ortak

Cemalettin Kitapcı

1971 doğumlu olan Cemalettin Kitapcı, 1992 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olmuştur. University Of Georgia’da 1 yıl eğitim görmüştür. Bankacılık hayatına, 1998 yılında Pamukbank T.A.Ş Ankara Firma Değerlendirme ve Piyasa Araştırma Servisinde mali analist olarak başlamış, Mayıs 2002’de Koçbank A.Ş’de Şube Müdür Yardımcısı olarak devam etmiştir. Ocak 2006’da Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nda çalışmaya başlamış ve bankanın Ankara Şubesi’nin kuruluşunu gerçekleştiren Şube Müdürü olarak görev yapmıştır. Bankacılık deneyimi sonrasında, Mali ve İdari İşler ile İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak reel sektörde yöneticilik yapmıştır. Kurumsal Pazarlama, Mali Tablolar Analizi, Kredi Analizi, Risk Yönetimi, Risk Analizi, Proje Finansmanı, Yatırım Danışmanlığı, Finansal Analiz, Finansal Planlama ve Kontrol alanlarında bilgi ve deneyim sahibi olan Cemalettin Kitapcı, CFO Finansal Hizmetler A.Ş.’nin kurucu ortağıdır.
Direktör

Nihat Dillice

1972 İstanbul doğumlu olup, İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesi İngilizce İktisat Bölümü mezunudur. Bankacılık kariyerine 1994 yılında başlamış, 2002 yılına kadar kurumsal bankacılık alanında çalıştıktan sonra aynı sene Dışbank Karaköy Şube Müdürü olmuştur. 2004-2005 yılları arasında İstanbul Şube Müdürü ve 2005-2007 yılları arasında Dışbank/Fortis İç Anadolu Bölgesi (Ankara) Satış Direktörü olarak görev almıştır. 2007-2009 yıllarında Fortisbank Perakende Satış Direktörlüğü’nün ardından 2009 yılında Finansbank’a geçmiştir. 2009-2012 yılları arasında Finansbank Ticari Bankacılık Satış Bölüm Müdürü görevini ifa edip, aynı sene 18 yıllık bankacılık kariyerini noktalamıştır. 2012 yılında ticaret hayatına atılıp, yaklaşık 4 sene yeme içme sektöründe işletmecilik yapmıştır. 2016 yılından itibaren Özgür Saygı ile birlikte, firmalarımıza, finansal hizmetler alanındaki deneyim ve birikimlerini aktarmaktadır.
Direktör

İskender Şahin

1961 Gaziantep doğumlu olan İskender Şahin, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olduktan sonra bankacılık kariyerine 1986 yılında Pamukbank Teftiş Kurulu’nda Müfettiş Yardımcısı olarak başlamıştır. Sonrasında aynı bankada İstanbul Tahtakale Şubesi Pazarlama Müdürü ve Gaziantep Şube Müdürü olarak görev almıştır. 1996-2001 yılları arasında ilk kuruluşunu yaptığı TEB Gaziantep Şubesi’nde Şube Müdürü ve 2001-2005 yılları arasında Finansbank Gaziantep Kurumsal Şubesi’nde Şube Müdürü olarak çalıştıktan sonra 2005 yılında Oyak Bank Çukurova Bölge Müdürü olarak göreve başlamıştır. Daha sonra faaliyetlerini ING Bank olarak sürdüren bu bankada 7 yıl boyunca en kârlı ve başarılı bölge yöneticisi olmuştur. 2012 yılında Fibabanka’nın başta Gaziantep olmak üzere Anadolu’da birçok şubesinin kuruluşuna önderlik etmiş ve 2017-2018 yılları arasında Genel Müdürlük Anadolu Bankacılığı Bölüm Yöneticisi olarak görev almıştır. 32 yıllık bankacılık tecrübesini, firmalarımız ile paylaşmaktadır.
Direktör

Atanur Bulut

1966 Kastamonu doğumlu olan Atanur Bulut, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Bankacılık kariyerine, 1990 yılında Emlak Bankası Mali Tahlil Bölümü’nde başlamıştır. Daha sonra, Marmarabank, İktisat Bankası ve Finansbank’ta Kurumsal Portföy Yöneticiliği ve Pazarlama Müdürlüğü yapmıştır. 1997 yılında Finansbank Merter Şube Müdürü olmuştur. 1998-2000 yılları arasında Dışbank Bakırköy ve Güneşli Şube Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. 2000-2013 yılları arasında da Dışbank - Fortisbank - TEB’de sırasıyla; Trakya, Doğu Marmara, Galata, Güneydoğu Anadolu ve İzmir Bölge Direktörlüğü yapmıştır. Son olarak TEB Perpa Şube Müdürlüğü görevinde bulunmuş ve 2019’da emekli olmuştur. 29 yıllık
bankacılık tecrübesinin ardında 2019 yılında CFO Finansal Hizmetler A.Ş. ekibine katılmıştır.
Direktör

Ali Doğukan

1953 Ankara doğumlu olan Ali Doğukan sırasıyla TED Ankara Koleji, Hacettepe Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nü bitirmiş, devamında Londra’da Kensington Üniversitesi’nde 3 yıl Pazarlama ve Pazar Araştırması bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine Osmanlı Bankası’nda başlamış, İnterbank, Toprakbank, Dışbank ve Fortisbank’ta devam etmiştir. Türkiye’nin 5 Bölgesinde 18 yıl Bölge Direktörlüğü yapmış ve Finansbank’ta 5 yıl çalıştıktan sonra kariyerini sonlandırmıştır. 38 yıllık deneyimini paylaşmak üzere 2019 yılında CFO Finansal Hizmetler A.Ş’ ye katılmıştır.
Direktör

Ali Kemal Altuntaş

1965 Ankara doğumlu olan Ali Kemal Altuntaş, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü mezunudur. Bankacılık hayatına 1989 yılında Halkbank'ta başlamıştır. 1997 yılına kadar Proje Değerlendirme ve Mali Tahlil birimlerinde görev yapmış olup, 1997-1998 yıllarında Türkmenistan-Uluslararası Türkmen Halk Kalkınma Bankası Krediler Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. 2005-2007 yılları arasında Halkbank Şaşmaz Şubesi Şube Müdürlüğü yaptıktan sonra 2007-2018 tarihleri arasında Yakın İzleme ve Sorunlu Krediler Müdürlüğü, 2018 yılında Safranolu Şube Müdürlüğü, 2019 yılında ise Ankara Bölge Koordinatörlüğü Yakın İzleme ve Sorunlu Krediler Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. 2020 Ocak ayı itibariyle CFO Finansal Hizmetler A.Ş. çatısı altında firmalarımıza finansal hizmetler alanındaki deneyim ve birikimlerini aktarmaktadır.
Direktör

Birol Kaya

1964 Ankara doğumlu olan Birol Kaya, Gazi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunudur. Bankacılık kariyerine 1990 yılında Vakıfbank'ta başlamıştır. Daha sonra Dışbank ve Fortis Bank'ta Kredi Tahsis Müdürlüğü ve Şube Müdürlüğü görevlerinde bulunmuş, 2008-2011 yılları arasında Fortis Bank Çukurova ve Ege Bölge Müdürlükleri yapmış, 2011 yılında TEB-Fortisbank birleşmesini müteakiben TEB Ege, İstanbul Anadolu ve İzmir Bölge Müdürlüklerini yaptıktan sonra 2018 yılında kendi isteği ile emekli olmuştur. 2018 yılından bugüne kadar Ege Finans Derneği Yönetim Kurulu üyeliği ve Yönlendirme Komitesi Başkanlığı ve Finansal/Yönetim Danışmanlığı görevlerini sürdürmektedir. Birol Kaya evli ve iki çocuk babasıdır.
Güney Marmara Bölge Koordinatörü

Ercüment Alkış

1978 Bursa doğumlu olup, Uludağ Üniversitesi İİBF Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. Üniversite dönemi ve sonrasında İngiltere ve Rusya’da toplam 3 yıl süren eğitim ve iş tecrübeleri bulunmaktadır. Bankacılık kariyerine 2004 yılında Finansbank A.Ş. de “Kurumsal ve Ticari Bankacılık MT (Yönetici Adayı) Programı” kapsamında başlamış ve bu kurumda toplam 14 yıl ticari ve kurumsal bankacılık bölümlerinin şube ve bölge müdürlüklerinde görevler yapmıştır. Son olarak, 2017 Ocak ayında QNB Finansbank A.Ş. Karma Şube Müdürlüğü görevinden ayrılmış ve kısa bir süre Bursa merkezli İnoksan Mutfak Grup’ta Finans Müdürü olarak görev almıştır. 2017 Ağustos ayından itibaren grubumuz bünyesinde Güney Marmara Bölge Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.
Antalya Bölge Koordinatörü

Öznur Keskin

1966 Sivas / Zara doğumlu olan Öznur Keskin, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunudur. Bankacılık kariyerine 1990 yılında Antalya'da Yapı Kredi Bankası Mali Analiz Bölümü’nde başlamış olup, çeşitli bankalarda Kurumsal Pazarlama Bölümleri’nde Pazarlama Müdürü olarak çalıştıktan sonra, 2010 yılında emekli olup 5 yıl Factoring Müdürlüğü yapmıştır. 2015 yılında Bankacılık ve Finans sektöründen ayrılarak, Antalya'da bir sanayi firmasında Finans Müdürlüğü yapmıştır. 2020 Şubat ayında CFO Finansal Hizmetler A.Ş. ekibine katılmış olup Antalya Bölge Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.
Çukurova Bölge Koordinatörü

Özgür Ekerel

1979 doğumlu olan Özgür Ekerel, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Bankacılık kariyerine 2003 yılında Finansbank’ta Müşteri Temsilcisi olarak başlamıştır. 2010- 2014 yılları arasında Finans Faktoring A.Ş.’de Ankara Merkezli olarak Karadeniz, Güneydoğu Anadolu, Çukurova, Doğu Anadolu ve İç Anadolu Bölge Müdürlüğü yapmıştır. 2014 2017 yılları arasında İş Bankası – İş Faktoring A.Ş.’nin yeniden yapılanması sürecinde Bölge Müdürlüğü görevinde bulunmuştur. 2017-2019 yılları arasında İstanbul Merkezli bir Holding’in Satış Pazarlama Direktörlüğü görevini yürütmüştür. 2019 yılından Ağustos 2020’ye kadar özel bir sanayi firmasında Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır. Yeniden yapılandırma, türev ürünler, dijital yatırımlar, reel sektör üretim-planlama, insan kaynakları, Yurtiçi-Yurtdışı Faktoring, sözleşme temlikleri ve proje finansmanı konularında tecrübesi olan Özgür Ekerel Ağustos 2020 itibariyle CFO Finansal Hizmetler A.Ş. ailesine katılmıştır.
Direktör

Devrim Dayı Çelik

1972 yılı doğumlu Devrim Dayı Çelik, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Bankacılık hayatına 1995-1998 yılları arasında Sümerbank’ta Kredi Tahsis Uzmanı olarak başlamış ve ardından 1998-2007 yılları arasında Denizbank’ta Kobi ve Ticari segmentlerin Kredi Tahsis Değerlendirme birimlerinde görev yapmıştır. 2007-2014 yılları arasında HSBC Bank’ta Kredi Tahsis Yönetmenliği yapmasının ardından yine HSBC Bank’ın İMES Ticari Şubesi’nde Portföy Yöneticisi ve Kozyatağı Şubesi’nde Ticari Satış Müdürü olarak görev almıştır. 2014-2015 yılları arasında Odeabank Kozyatağı Ticari Merkez’deki Ticari Satış Müdürlüğü görevinin ardından, 2015 yılında Fibabanka’da Ticari ve Kobi Krediler Saha Destek Birim Yöneticisi olarak çalışmıştır. 2018- 2020 yılları arasında Fibabanka Tuzla Organize Sanayi Şubesi Müdürlüğü görevinde bulunan Devrim Dayı Çelik, Ağustos 2020 tarihi itibariyle CFO Finansal Hizmetler A.Ş. ailesine katılmıştır.
Direktör

Semiha Melek

1975 doğumlu olan Semiha Melek, ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunudur. 1998 yılında Dışbank Kurumsal Pazarlama bölümünde MT olarak bankacılık kariyerine başlamıştır. Kartal Şubesi’nde Kurumsal Portföy Yöneticisi olarak 4 yıl görev aldıktan sonra 2002 yılında HSBC Gebze Şubesi’nde Müdür Yardımcısı olarak çalışmaya başlamıştır. 2007-2010 yılları arasında HSBC Kartal Şube Müdürü, 2010-2016 yılları arasında İmes Şube Müdürü olarak görev yapmıştır. En son 2016-2020 yılları arasında Akbank Gebze Ticari Şube Müdürlüğü yapmıştır. Tüm müşteri segmentlerinde 21 yıllık bankacılık tecrübesine sahip olan Semiha Melek, Eylül 2020 itibariyle CFO Finansal Hizmetler A.Ş. ailesine katılmıştır.
Kurumsal İlişkiler Direktörü

Taylan Ahıskal

1972 yılında Ankara’da doğan Taylan Ahıskal, 1990 yılında TED Ankara Koleji’ni, 1994 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü’nü bitirmiştir. İş hayatına Koç Grubu Perakendeciliği çatısı altında Fiat markasında başlamış, Kıraça Holding’de Karsan, Fransız PSA Grup’ta Peugeot markalarında satış danışmanlığından başlayarak, Perakende Yönetmenliği’ne, Kamu Satışları Yöneticiği’nden Satış Müdürlüğü’ne kadar birçok görevde bulunmuştur. 2014 yılında Hertz Rent A Car firmasının İç Anadolu Bölge Müdürlüğü’nü yapmıştır. 2015 yılı itibariyle Otomotiv sektörüne danışmanlık hizmeti vermeye başlamış, sırasıyla 2015 - 2016’de BMW – Mini, 2017 – 2018’de Jaguar – Land Rover markalarının Türkiye’de kullanılmış araç projelerinin danışmanlığını yürütmüştür. 2018 yılında Mesleki Yeterlilik Kurumu’nda Motorlu Kara Taşıtları Ulusal Yeterliliği konusunda Sınav Yapıcı olarak çalışmaya başlamıştır ve halen bu görevini
yürütmektedir. 1982 yılında TRT Radyo Çocuk Saati’nde başladığı yayıncılık hayatına 1995 yılından bu yana Sebit A.Ş. bünyesinde e-öğrenme üzerine seslendirme yaparak devam etmektedir. Taylan Ahıskal 2019 yılında CFO Finansal Hizmetler A.Ş. ailesine katılmıştır.
Finans Koordinatörü

Bülent Esatoğlu

1964 Kırşehir doğumlu olup, Dokuz Eylül Üniversitesi İ.İ.B.F İşletme Bölümü mezunudur. Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde İşletme Yüksek Lisansını tamamlayarak “Muhasebe Bilgi Sisteminin Özelleştirilen Kurumların Fiyatının Belirlenmesindeki Rolü“ konulu tez hazırlamıştır. 1990 yılında bankacılığa Etibank’ta başlamıştır. Etibank Genel Müdürlüğü’nde kredi tahsis, kurumsal tahsis ve mali analiz birimlerinde çalıştıktan sonra, 1995-1999 yıllarında kariyerini Yaşarbank Çankaya ve Ankara Şubelerinde Kredi Pazarlama Departmanında sürdürmüştür. 1999-2011 yılları arasında Sümerbank, Oyakbank ve ING Bank’ın çeşitli şubelerinde Şube Müdürü olarak görev almıştır. 2011- 2016 yılları arasında ise Kredi Garanti Fonu’nda Şube ve Genel Müdürlük birimlerinde Yönetici olarak çalışmıştır.
Finans Koordinatörü

Melih Ece

1982 Bursa İznik doğumlu olan Melih Ece, 2004 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olduktan sonra 3 yıl aile işletmesinde çalışmış ve 2007 yılında Anadolubank’ta bankacılık kariyerine başlamıştır. 2012 yılına kadar bankanın Ticari Bankacılık birimlerinde görev yaptıktan sonra 2012-2014 yılları arasında Finansbank ve 2014-2019 yılları arasında Burgan Bank’ta Ticari Pazarlama Yönetmeni olarak çalışmıştır. 2019 yılı Temmuz ayından itibaren CFO Finansal Hizmetler A.Ş. Bursa bölgesinde Finans Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.
Finans Koordinatörü

Rafet Güneyin

1979 doğumlu olan Rafet Güneyin, 2001 yılında Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Executive MBA İşletme Yüksek Lisansını 2012 yılında Bahçeşehir Üniversitesi’nde yapmıştır. 2004 -2013 yılları arasında Garanti Bankası’nda Kobi ve Ticari Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. 2013 yılından itibaren TMSF bünyesinde 3,5 yıl Kobi ve Ticari firmalardan sorumlu Bölge Yöneticisi olarak görev almış ve Tahsis ve Pazarlama birimleri ile koordineli çalışmalar yapmıştır. Bankacılık sektöründe farklı birimlerde edinilen 13 yıllık tecrübenin ardından, 2016 -2019 yılları arası Bursa’da Finansal Danışmanlık Hizmeti vermiştir. Aynı zamanda Bursa Bau Yüksek Lisans Derneği Yönetim Kurulu üyesidir. Aralık 2019 itibari ile ekibimize Finans Koordinatörü olarak katılmıştır.
Finans Koordinatörü

Ali Ceylan

1961 İskenderun doğumlu olan Ali Ceylan, 1984 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İ.İ.B.F İstatistik/Matematik Bölümü’nden mezun olmuştur. Bankacılık hayatına 1986 yılında Pamukbank T.A.Ş. İç Ege Bölge Müdürlüğü’nde Mali Tahlil Uzmanı (FİDPAS) olarak başlamıştır. 1991-1993 yılları arasında Türkiye Kalkınma Bankası Denizli Şubesi’nde Kredi Yetkilisi, 1993-1996 yılları arasında Toprakbank Denizli Şubesi’nde Kredi Pazarlama ve Mali Tahlil Uzmanı olarak görev yapmıştır. Toprakbank’ta 1997’de Yeni Hal Antalya Şubesi ve 1998-2002 yılları arasında Marmaris Şube Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. 2002-2003 yıllarında Şekerbank Marmaris, 2003-2015 yılları arasında Finansbank Marmaris Şube Müdürlüğü görevlerinden sonra son olarak 2015-2018 yılları arasında Fibabanka Marmaris Şube Müdürlüğü yaparak, Aralık 2018’de 33 yıllık Bankacılık hayatını emekli olarak sonlandırmıştır. Şubat 2020 itibariyle CFO Finansal Hizmetler A.Ş. ekibine katılmıştır.
Finans Koordinatörü

Sezen Gümüş

1981 yılı Ankara doğumlu olan Sezen Gümüş, TED Ankara Koleji’ni bitirdikten sonra Çağ Üniversitesi’nde İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Bankacılık kariyerine 2004 yılında Finansbank’ta başlamış olup, Bireysel Yönetmen Yardımcılığı görevinde bulunmuştur. 2008 – 2013 yılları arasında Yapı Kredi Bankası’nda ve 2013-2017 yılları arasında Denizbank’ta Ticari ve Kobi Bankacılığı Pazarlama Yönetmenliği görevlerini yürütmüştür. 2017 yılında Bankacılık sektöründen ayrılarak özel sektörde Finans Yöneticiliği yaparak profesyonel hayatına devam etmiştir. Sezen Gümüş Haziran 2020 tarihi itibariyle Finans Koordinatörü olarak CFO Finansal Hizmetler A.Ş. ailesine katılmıştır.
Finans Koordinatörü

Cengiz Aydemir

1973 Ankara doğumlu olan Cengiz Aydemir 1997 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olmuştur. Bankacılık kariyerine 1998 yılında Etibank’ta Kredi Tahsis Birimi’nde Uzman Yardımcısı olarak başlamış ve ardından Denizbank’ta Yurtdışı İşlemler Birimi’nde Uzman olarak görev yapmıştır. Daha sonra sırasıyla Türkiye Finans ve İNG Bank’ta Ankara Siteler Şubelerinde Ticari Portföy Yöneticiliği görevlerinde bulunmuştur. 2010 yılında Van İl Müdürü olarak başladığı Vakıfbank kariyerinde sırasıyla İstanbul Çağlayan ve Ankara Siteler ve Eryaman Şube Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. 2018 yılında Bankacılık kariyerini sonlandırdıktan sonra 2020 yılına kadar bireysel olarak Finans Danışmanlığı yapmıştır. Cengiz Aydemir Temmuz 2020 itibariyle CFO Finansal Hizmetler A.Ş. ailesine katılmıştır.
Finans Koordinatörü

Ufuk Yılmaz

1994 yılında Ankara Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü'nden mezun olan Ufuk Yılmaz, yapı malzemeleri sektörünün önde gelen firmalarında Bölge Satış Sorumlusu olarak görev yapmıştır. 1996 yılında Yapı Kredi Bankası bünyesinde Bireysel Satış Yöneticisi olarak bankacılık sektörüne adım atmıştır. 2007 yılında Türk Ekonomi Bankası'na Müşteri İlişkileri Yöneticisi unvanıyla transfer olmuş ve 2015 yılına kadar bu görevini sürdürmüştür. 2015 -2020 yılları arasında Kadın Girişimci olarak kurucu ortağı bulunduğu işletmesinin faaliyetini sürdürmüştür. Eylül 2020 itibarıyla Finans Koordinatörü olarak CFO Finansal Hizmetler A.Ş. ekibine katılmıştır.
Finans Koordinatörü

Şükrü Alper Kara

1971 Karabük doğumlu olan Şükrü Alper Kara, İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Endüstri Mühendisliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümleri mezunudur. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye ve Rusya'da faal firmalarda toplam 4 yıl Endüstri Mühendisi olarak çalışmıştır. 1999 yılında İş Bankası'nda bankacılık kariyerine başlamıştır, 8 yıl Kredi ve İstihbarat Bölümlerinde görev almış ve ardından 6 yıl şube müdürlüğü yapmıştır. 2013-2015 yılları arasında Finansbank'ta Şube Müdürü olarak çalışmıştır. 2015 yılında kendi firmasını kurarak üretim ve finans alanlarında çalışmalarına devam etmiştir. Şükrü Alper Kara, Ekim 2020 itibariyle CFO Finansal Hizmetler A.Ş. ailesine katılmıştır.
Finans Koordinatörü

Nil Özkan

Nil Özkan, 1998 yılında ODTÜ Maden Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Aynı yıl Yapı Kredi Bankası Başkent Kurumsal Şube’de Portföy Yönetmen Yardımcı olarak bankacılık kariyerine başlamış ve 2006 yılına kadar Kurumsal ve Ticari Bankacılık Satış Yönetmeni olarak görev almıştır. 2006 - 2014 yılları arasında Ticari Krediler Kredi Tahsis Uzmanı ve 2014-2016 yılları arasında Ankara Ticari Bölge Krediler ve Satış Destek Müdürü olarak görev yapmıştır. 2017 yılında Yapı Kredi Bankası’ndan ayrılan Nil Özkan, sırası ile Özgür Saygı Danışmanlık’ta Finans Koordinatörü , Turk Elektronik Para ve Turk Finansman şirketlerinde Finans Direktörlüğü görevlerini yürütmüştür. Ekim 2020 itibariyle Güney Marmara Bölgesinde Finans Koordinatörü olarak CFO Finansal Hizmetler A.Ş. ailesine katılmıştır.
Bağımsız Denetçi Mali Müşavir

İlhan Tufan

1966 Ankara doğumlu olup, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. 1994 yılından itibaren kapı pencere profil imalatı yapan firmalarda 13 yıl çalışmıştır. 2007 yılında enerji ve inşaat taahhüt konularında faaliyet gösteren bir firmada çalışmaya başlamış ve 2015 yılına kadar bu firmadaki görevine devam etmiştir. 2002 yılında SMMM, 2015 yılında Bağımsız Denetçi belgesi almıştır. 13 yıl imalat sektöründe, 9 yıl enerji ve inşaat taahhüt sektöründe elde ettiği
tecrübeleri, 2015 yılı Ekim ayında çalışmaya başladığı grubumuz bünyesinde müşterilerine aktarmaktadır.
Denetçi Mali Müşavir

Yasemin Yücel

TED Ankara Koleji ve ODTÜ Ekonomi mezunudur. Çalışma hayatına 1998 yılında Arthur Andersen danışmanlık firmasında başlamış, kariyerine
Pricewaterhousecoopers’ta Denetim Müdürü, Türk Ekonomi Bankası – BNP Paribas’ta Mali ve İdari İşler Yöneticisi olarak devam etmiştir. Son olarak Allianz grup şirketi Euler Hermes Türkiye’de Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır. Ekim 2018’den bu yana grubumuz bünyesinde İstanbul Bölgesinde Denetçi Mali Müşavir olarak görev almaktadır.
Danışman Analist

Mustafa Kadaifçi

1964 doğumlu olan Mustafa Kadaifçi, 1985 yılında Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme Yönetimi Bölümü’nden mezun olmuştur. Bankacılık hayatına 1988 yılında Sınai Yatırım Bankası Kredi İzleme ve Kontrol Müdürlüğü’nde Mali Tahlil Uzman Yardımcısı olarak başlamış, 2001 yılında gerçekleşen Türkiye Sınai Kalkınma Bankası ile birleşmeye kadar Mali Tahlil Müdürlüğü’nde Müşavir Uzman olarak çalışmıştır. Birleşme sonrası 2002-2004 yılları arasında Sorunlu Krediler Müdürlüğü’nde tahsili gecikmiş ve kanuni takipteki alacakların tahsili, yeniden yapılandırılması ve hukuki takibi konularında Yönetici, 2004 yılından 2015 yılına kadar Mali Analiz Müdürlüğü’nde Yönetici ve Grup Yöneticisi olarak görev yapmıştır. Bu süreçte enerji, otomotiv ve otomotiv yan sanayi, metal, tekstil, kimya ve gıda başta olmak üzere çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren yaklaşık 800 civarında orta-büyük ölçekli şirketin fizibilite etüdünün değerlendirilmesi, mali tablo projeksiyonlarının hazırlanması ve kredi taleplerinin değerlendirilmesi sürecinde değişik görevler üstlenen Mustafa Kadaifçi, aynı zamanda TSKB kredi müşterilerinin içsel derecelendirilmelerine ilişkin, kredi notu/rating sisteminin kurulması ve çalıştırılmasında çeşitli görevler üstlenmiştir. Bütçe-Planlama, Finansal Yönetim, Mali Tablo ve Karlılık Analizi, Orta Uzun Vadeli Kredi Değerlendirme, Değerleme, Vergi Hukuku, Yatırım Fizibilite Etüdü alanlarında bilgi ve deneyim sahibidir. Mustafa Kadaifçi, 2020 Mart ayında CFO Finansal Hizmetler A.Ş. ailesine katılmıştır.
Kıdemli Analist

Deniz Karadayı Öztürk

Ted Ankara Koleji ve ODTÜ İstatistik mezunudur. Bankacılık hayatına 1999 yılında Pamukbank’ta Mali Tahlil Uzman Yardımcısı olarak başlamış ve kariyerine 2005 yılında Koç Finansal Kiralama A.Ş.’de Kredi Tahsis Yetkilisi, 2006 yılında Finansbank Gaziosmanpaşa Şube Portföy Yöneticisi olarak devam etmiştir. Son olarak 2008-2014-Ekim tarihleri arasında, BNP Finansal Kiralama A.Ş.’de Ankara Bölge Kredi Tahsis Müdürü olarak çalışmıştır. 2015 yılından bu yana grubumuz bünyesinde iş ortağı olarak hizmet vermektedir.
Kıdemli Analist

İlksin Özkan

1970 Ankara doğumlu olup, ODTÜ Çevre Mühendisliği mezunudur. Kariyerinin başlangıcında kısa bir süre çevre mühendisi olarak çalışmış, bankacılığa 1997 yılında Pamukbank’ta başlamıştır. Pamukbank’ta Ticari Tahsis, Kurumsal Tahsis ve Mali Analiz birimlerinde çalıştıktan sonra, 2004-2006 yıllarında kariyerini Halkbank’ta Mali Analiz Birimi’nde sürdürmüştür. 2006-2012 yılları arasında Finansbank Ankara Kredi Bölge Müdürlüğü’nde görev almış olup, 2013 yılından 2017 yılı Ocak ayına kadar Finansbank Polatlı Şubesi Şube Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. 2017 yılından beri CFO Finansal Hizmetler A.Ş. ailesinde Kıdemli Analist olarak görev yapmaktadır.
Kıdemli Analist

Halil Ayrancıoğlu

1980 doğumlu olan Halil Ayrancıoğlu, 2004 yılı Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi İstatistik Bölümü mezunudur. Bankacılık hayatına, 2004 yılında Dışbank’da Kobi ve Ticari Krediler Tahsis Yönetici Yardımcısı olarak başlamıştır. Dışbank, Fortisbank ve TEB’de kredi tahsis yöneticiliği, Şube Pazarlama ve Satış Portföy Yöneticiliği yapmıştır. Ağustos 2012’de Kredi Garanti Fonu A.Ş.’de kurumun Özkaynak ve Hazine, Kredi Değerlendirme ve Tahsis Departmanlarının Bölüm Müdürlüğünü yapmıştır. 2017 yılında Halkbank temsilcisi olarak 2. Kredi Garanti Fonu’nun kurulmasına yönelik yapılacak çalışmaları yürütmüştür. İş hayatına Halk Finansal Kiralama A.Ş.’de Kredi Tahsis ve Bölge Pazarlama birimlerinde Yönetici olarak devam etmiştir. İyi seviyede İngilizce bilen Halil Ayrancıoğlu 15 yıllık bankacılık-finans tecrübesinin ardından 2019 yılında CFO Finansal Hizmetler A.Ş. ailesine Kıdemli Analist olarak katılmıştır. Mali Analiz ve Nakit Akışı Yönetimi konularında deneyim ve yetkinliğe sahiptir.
Kıdemli Analist

Engin Berker Tokel

1989 Ankara doğumlu olan Engin Berker Tokel, 2014 yılında Gazi Üniversitesi İİBF İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Çalışma hayatına 2013 yılında Özgür Saygı Danışmanlık Rehberlik Eğitim firmasının Ankara merkez ofisinde Finans Uzman Yardımcısı olarak başlamıştır. 2017 Eylül ayından bu yana, grubumuzun İstanbul Ofisinde Kıdemli Analist olarak görevini sürdürmektedir. Mali Analiz ve Nakit Akışı Yönetimi konularında deneyim ve yetkinliğe sahiptir.
Analist

Pınar Arslan

1991 Ankara doğumlu olup, Erciyes Üniversitesi Tekstil Mühendisliği mezunudur. 2015- 2016 yılları arasında Tekstil Mühendisliği yapmış, aynı zamanda 2017 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü bitirmiştir. Aralık 2016’den itibaren grubumuz bünyesinde Finansal Analist olarak görev yapmaktadır.
Analist

Duygu Ateş

2002 yılı Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi İstatistik Bölümü mezunu olan Duygu Ateş, 2004 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisat Bölümünde yüksek lisans programına katılmıştır. Bankacılık hayatına 2006 yılında Şekerbank T.A.Ş.’ de Mali Tahlil ve İstihbarat Uzman Yardımcısı olarak başlamıştır. 2007 – 2008 yıllarında Denizbank A.Ş. Ulus Ticari Şube bünyesinde Mali Tahlil Uzmanı olarak devam etmiş, yine Denizbank A.Ş. Başkent Krediler Bölge Müdürlüğü Mali Tahlil ve Kredi Tahsis birimlerinde 2008 -2013 yılları arasında Yönetmen olarak görev yapmıştır. 2020 yılı Ekim ayında CFO Finansal Hizmetler A.Ş ailesine katılmıştır.
Mali ve İdari İşler Yöneticisi

Mustafa Emre Kılıçarslan

1981 Ankara doğumlu olup, Anadolu Üniversitesi İ.İ.B.F. İktisat Bölümü mezunudur. Bankacılık kariyerine 2006 yılında Oyakbank’ta başlamış olup, 2007-2011 yılları arasında Garanti Bankasında Yönetmen olarak çalıştıktan sonra, 2012-2013 yılları arası ING Bank, 2013-2015 yılları arasında Şekerbank’ta şube kadrosunda görev almıştır. Daha sonra Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı yapmıştır. KPSS için Türkiye Ekonomisi üzerine ve Kaymakamlık sınavlarına yönelik kitapları mevcuttur. SPK 3. düzey Gayrimenkul Değerleme uzmanlığı, Konkordato Komiserliği ve Bilirkişi Sertifikası sahibidir. Temmuz 2018'den beri grubumuz bünyesinde Mali ve İdari İşler Yöneticisi olarak görev almaktadır.
Uzman

Çiçek Taşyurt

1996 Ankara doğumlu olup, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bankacılık ve Finans Bölümü mezunudur. Haziran 2019’dan itibaren CFO Finansal Hizmetler A.Ş. Ankara ofisinde Uzman olarak görev yapmaktadır.
Uzman

Hilal Çelen

1995 Ankara doğumlu olan Hilal Çelen, 2019 yılında Başkent Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden birincilikle mezun olmuştur. Ocak 2020’den itibaren CFO Finansal Hizmetler A.Ş. Ankara Ofisi’nde Uzman olarak görev yapmaktadır.
Uzman

Yunus Advan

1995 yılında Diyarbakır’da doğan Yunus Advan, 2019 yılında Başkent Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Eylül 2020’den itibaren CFO Finansal Hizmetler A.Ş. Ankara ofisinde Uzman olarak görev yapmaktadır.
Uzman

Batuhan Yılmaz

1995 yılında Bursa’da doğan Batuhan Yılmaz, 2018 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonometri Bölümü’ nden mezun olmuştur. Eylül 2020’den itibaren CFO Finansal Hizmetler A.Ş. Bursa ofisinde Uzman olarak görev yapmaktadır.

Tecrübeli Ekibimiz Firmanızın Finansal Yapısını Güçlendirmek için Yanınızda